Modernizacja roku
WRĘCZNIE NAGRÓD - ZAMEK KRÓLEWSKI WARSZAWA 08.2018

I Etap - obiekty

 Miło nam poinformować Państwa, że Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku" rozpoczął przygotowania do XXI Edycji Konkursu "Modernizacja Roku 2016". Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest nadesłanie na nasz adres zgłoszenia obiektu do I Etapu Konkursu.

Do Konkursu można zgłaszać budynki i obiekty, które zostały zmodernizowane, przebudowane, odremontowane, odrestaurowane do końca roku I kwartału 2017 r. W Konkursie nagradza się nowe obiekty w kategorii "nowe obiekty w przestrzeni publicznej", które pozwstają na bazie starych realizacji, czy w ich miejscu.

Prawo udziału w Konkursie przysługuje każdemu z uczestników procesu modernizacji – inwestorowi, wykonawcy i projektantowi. Każdy z nich może zgłosić obiekt samodzielnie lub może to być zgłoszenie wspólne. Ponadto obiekt do Konkursu mogą zgłaszać developerzy oraz producenci materiałów budowlanych i instalacyjnych. Do Konkursu obiekt może rownież zarekomendować urząd miasta, powiatu, gminy nie będący uczestnikiem procesu modernizacji, a na którego obszarze działania znajduje się przedmiot realizacji.

Zgłoszenie obiektu do I Etapu Konkursu gwarantuje zamieszczenie nazwy i adresu zmodernizowanego budynku, budowli na stronie internetowej „Modernizacji Roku” oraz na facebooku. Inwestorzy, wykonawcy i projektanci wybranych przez Państwa obiektów i budowli otrzymują od nas indywidualne zaproszenia do uczestnictwa w II Etapie Konkursu „Modernizacja Roku 2016".
Patronaty Ministerstw i Instytucji:
Patronaty uczelni wyższych:
Patronaty medialne:

Gala i wyniki XXI edycji Konkursu

Film przedstawia podsumowanie wyników ostatniej edycji Konkursu "Modernizacja Roku 2016"

Dane kontaktowe

Sekretariat Ogólnopolskiego Konkursu
"Modernizacja Roku"
ul. Hetmańska 38, pok. 504
85-039 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 9671004099
REGON: 091643448

tel: (52) 323 07 17
fax: (52) 322 67 70

www: www.modernizacjaroku.org.pl
e-mail: biuro@modernizacjaroku.org.pl


więcej
Zgłoś obiekt

Nagradzamy:

  • nowoczesność technologii
  • wysoką jakość wykonawstwa
  • wysokie efekty ekologiczne
  • dbałość o architekturę
  • rewitalizację zespołów urbanistycznych
  • dostosowanie obiektów dla wszystkich
karta zgłoszenia