Aktualności

27 lis 2020

Nagroda dla Nadleśnictwa Piwniczna Zdrój od Dwutygodnika Leśników i Przyjaciół Lasu "Las Polski"

W numerze 22/2020 "Lasu Polskiego" znajdziecie artykuł, którym zostało uhonorowane Nadleśnictwo Piwniczna Zdrój. To nagroda od partnera medialnego Konkursu Dwutygodnika Leśników i Przyjaciół Lasu "Las Polski". Nadleśnictwo Piwniczna zostało wyróżnione za odbudowę drewnianej wieży widokowej na szczycie Radziejowej.
18 lis 2020

Instytut Badawczy Dróg i Mostów patronem Jubileuszowej edycji Konkursu

XXV Jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku tradycyjnie odbywa się pod patronatem Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w Warszawie. 👉Dyrektor Instytutu prof.
12 lis 2020

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych patronem honorowym 25 edycji

Z wielką przyjemnością informujemy, że Dyrektor Generalny Lasów Państwowych kolejny raz objął Patronatem Ogólnopolski Konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." Jubileuszowa XXV edycja Konkursu wystartowała, pierwsze zgłoszenia już wpłynęły.
22 paź 2020

Samorządy które nam zaufały

Poddać się ocenie niezależnego Jury Konkursu, które składa się z specjalistów reprezentujących: najważniejsze wyższe uczelnie techniczne w Polsce, instytucje działające w branży budowlanej i zrzeszające in
14 paź 2020

Dzień Nauczyciela

W Dniu Edukacji Narodowej wszystkim pedagogom i ludziom związanym z oświatą Komitet Organizacyjny Konkursu życzy satysfakcji z sukcesów w postaci uczniów z wiedzą, którzy zawsze dobrze będą wspominać Was nauczycieli jako mentorów ich przyszłej drogi życiowej.