Aktualności

13 lis 2019

Uroczyste Spotkanie Kapituły 16-17-18 stycznia 2020

W imieniu Prezydium Kapituły Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” mamy zaszczyt poinformować, że co roku organizowane zgodnie z ponad dwudziestoletnią tradycją, Uroczyste Spotkanie Kapituły Konkursu,  odbędzie się:  
8 lis 2019

Instytut Badawczy Dróg i Mostów Patronem XXIV Edycji Konkursu

Instytut Badawczy Dróg i Mostów tradycyjnie dołączył do grona patronów przedsięwzięcia Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.".
5 lis 2019

Pierwsze obiekty zgłoszone do XXIV Edycji Konkursu

  Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że pierwsze obiekty zgłoszone do XXIV Edycji Konkursu napłynęły z województw: lubelskiego, śląskiego i dolnośląskiego.   Nadleśnictwo Łuków, Gmina Lubliniec, Gmina Głuszyce już są w Konkursie.  
31 paź 2019

Święto Zmarłych - Cmentarze w Polsce

                   
29 paź 2019

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych objął patronatem ...

Z przyjemnością informujemy, że Dyrektor Generalny Lasów Państwowych objął patronatem honorowym XXIV Edycję Konkursu.   W załączeniu List do Prezesa Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego od Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.    
1 paź 2019

Rozpoczęła się XXIV Edycja Konkursu

Szanowni Państwo, rozpoczęła się XXIV edycja Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.". Już dziś można wskazać obiekty modernizowane lub nowe obiekty zakończone do I kwartału 2020 r., i otrzymać bezpłatny pakiet promocyjny: - Twój obiekt na interaktywnej mapie Polski - udział w plebiscycie internetowym