10 sie 2012 Wróć

Już niebawem ....

 Już  niebawem dowiemy się kto zdobędzie statuetką Tytuł "Modernizacja Roku 2018"  oraz " Budowa XXI w." najważniejszą i jedyną tego typu nagrodę w Polsce.

symbol zasadności inwestycji, najlepszego wykonawstwa i trafionego w punkt projektu. 

5 września 2019 roku w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie odbędzie się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w". W tegorocznej edycji Konkursu startowało 510 realizacji z całego kraju.

Jury Konkursu wizytowało 85 obiekty zakwalifikowane do Finału. Nagrody zostaną przyznane w 14 kategoriach. W każdej z kategorii jest jedna główna nagroda Tytuł "Modernizacja Roku" oraz Wyróżnienie "Modernizacja Roku" oraz "Budowa XXI w."

Przyznawane są również nagrody instytucji i mediów sprawujących patronat nad Konkursem. 

Warto podkreślić, że Nagrodę główną i wyróżnienie przyznaje Jury Konkursu po dokonaniu wnikliwych obserwacji i porównań, zaś głosowanie internetowe nie ma wpływu na ocenę Jury i jest to dodatkowa forma promocji inwestorów, wykonawców i projektantów po przez prezentację ich dokonań w internecie. Dyplomy dla zwycięzców w internetowym głosowaniu zostaną wręczone również podczas Gali na Zamku Królewskim.

Relacja filmowa z Gali już wkrótce na www.modernizacjaroku.org.pl i naszym kanale you tube.