Aktualności

2 Jul 2019

Artykuł w Polish Markecie o Konkursie

        Polish Market o Ogólnopolskim Konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w. "  👉Zapraszamy do czytania artykuł w załączniku   https://issuu.com/polishmarket/docs/pm_6_285_2019  strona 31-32  
12 Jun 2019

Komisja Konkursowa od 11 czerwca w trasie

Komisja Konkursowa rozpoczęła wyjazdy po całej Polsce. 11 czerwca 2019 r., pierwsze obiekty już były wizytowane. Mimo fali upałów Komisja dociera do Finalistów Konkursu na czas. Na facbook-u relacja z wyjazdów.
5 Jun 2019

Patronat Ministra Infrastruktury

                      Minister Infrastruktury Pan Andrzej Adamczyk objął honorowym patronatem XXIII Edycję Konkursu. Za zaufanie i wsparcie dziękujemy.
4 Jun 2019

Wyjazd Komisji Konkursowej

Nadszedł ten czas kiedy Komisja Konkursowa wyrusza w Polskę aby wizytować obiekty finałowe XXIII edycji Konkursu 🏎️🏎️🏎️ 👉11 czerwca startujemy 👉 5 września Gala Ogłoszenia Wyników Zamek Królewski Warszawa Wkrótce pojawi się fotorelacja z wyjazdów zapraszamy do śledzenia trasy na fb
27 May 2019

Patronat Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Z wielką przyjemnością informujemy, że Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej objął patronatem XXIII Edycję Konkursu. Za zaufanie i życzliwość dziękujemy.
24 May 2019

Już dziś Dodatek Specjalny o Finalistach w Dzienniku Rzeczpospolita

Szanowni Państwo, Wydanie Dziennika Rzeczpospolita poświęcone Finalistom Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku&Budowa XXI w." w piątek 24 maja ukazało się w Państwa kioskach!