Aktualności

7 gru 2018

Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie" patronem honorowym Konkursu

XXIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku odbywa się pod patronatem honorowym Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie". Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” jest jedyną organizacją samorządu gospodarczego w branży wodno-kanalizacyjnej w Polsce. 
6 gru 2018

Mikołajki w Modernizacji Roku

Już Mikołaj grzeje sanie, Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi Święty Dziadek może spełnić. 
4 gru 2018

Spotkanie Laureatów Modernizacji Roku 2017 z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego

W dniu 3 grudnia w Warszawie odbyło się spotkanie pana Adama Struzik- Marszałka Województwa Mazowieckiego z Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku 2017. Na spotkanie przybył prezes Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego pan Roman Pikuła - Komisarz Konkursu.
16 lis 2018

Patronat Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury RP

Przewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu RP poseł Bogdan Rzońca objął patronatem XXIII Edycję Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku 2018".
8 lis 2018

Patron Medialny - Magazyn Gospodarczy Fakty

Patronem medialnym XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacji Roku jest FAKTY Magazyn Gospodarczy. FAKTY to prestiżowy magazyn poruszający główne aspekty polskiego życia gospodarczego i politycznego. FAKTY to komentarze i analizy poświęcone kluczowym gałęziom polskiej gospodarki. W specjalnych blokach tematycznych przyglądaliśmy się do tej pory m.in.