Aktualności

22 Maj 2020

Już dziś Dodatek Specjalny o Finalistach w Dzienniku Rzeczpospolita

Szanowni Państwo, Wydanie Dziennika Rzeczpospolita poświęcone Finalistom Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku&Budowa XXIV w." w piątek 22 maja ukazało się w Państwa kioskach!   Finaliści już 1 października 2020 r.
11 Maj 2020

Koniec plebiscytu internetowego I etapu

Szanowni Państwo W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 zakończy się plebiscyt internetowy na najpopularniejsze inwestycje I etapu 24 Edycji Konkursu. Jeszcze mają Państwo czas na zagłosowanie na swoich faworytów. Plebiscyt obiektów Finałowych startuje 1 czerwca 2020 r o godzinie 12.00.
8 Maj 2020

Dodatek Specjalny w Dzienniku Rzeczpospolita już wkrótce

Trwa 24 edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Dziennik "Rzeczpospolita" - strategiczny patron medialny i organizator konkursu Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego mają przyjemność poinformować, że 22 maja br.
5 Maj 2020

Termin nadsyłania zgłoszeń 29 maja 2020 r.

W imieniu Kapituły Konkursu w skład, której wchodzą liczni prezydenci, burmistrzowie starostowie, wójtowie, szefowie firm budowlanych i architektonicznych, prywatni inwestorzy różnych branż
4 Maj 2020

Patronat Ministra Infrastruktury

                 
17 kwi 2020

Plebiscyt Internetowy na najpopularniejsze inwestycje

Szanowni Państwo W związku z dużym powodzeniem głosowania internetowego nastąpią zmiany dotyczące publikacji Państwa głosów na stronie internetowej, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, Państwa głosy zostaną naliczone. Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie.