Aktualności

18 lut 2020

Patronat Medialny Magazynu Autostrady

Magazyn Autostrady Patronem Medialny XXIV edycji Konkursu. Czasopismo tworzone jest przez największe autorytety z zakresu budownictwa drogowego w Polsce. https://autostrady.elamed.pl/  
17 lut 2020

Patronat Medialny Czasopisma Mosty

Patronat Medialny nad XXIV edycja Konkursu objęło kolejny raz Czasopismo Mosty. Czasopismo poświęcone jest projektowaniu, budowie, wyposażeniu i utrzymaniu mostów, wiaduktów i kładek dla pieszych.
10 lut 2020

Patronat Ministerstwa Rozwoju

Z przyjemnością informujemy, że XXIV edycja Konkursu odbywa się pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju, które zajmuje się: gospodarką, budownictwem, planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym oraz mieszkalnictwem, a także turystyką. Za wsparcie i zaufanie serdecznie dziękujemy.    
31 sty 2020

Spotkanie Marszałka Województwa Opolskiego w Nadleśnictwie Zawadzkie

W dniu 31 stycznia 2020 r. w siedzibie Nadleśnictwa Zawadzkie odbyło się spotkanie Laureata XXIII Edycji Konkursu Nadleśnictwa Zawadzkie z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego z Opola.
28 sty 2020

Voucher o wartości 5000 PLN dla Samorządów

Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego przy współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich przygotowały dla Państwa Voucher o wartości 5000 PLN   
24 sty 2020

List Minister Marleny Maląg

16-18 stycznia br. w Wieńcu Zdrój trwały Obrady Kapituły Konkursu połączonych wraz z organizowanym przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego Seminarium pt.: "Architektura bez barier-projektowanie uniwersalne". Pani Minister Marlena Maląg z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, była prezes PFRON-u, z którymi min.