Publikacja w Dzienniku Rzeczpospolita dla Finalistów

15 kwi 2019 Wróć

 

 

 

 

 

 

 

 

Trwa 23 edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Dziennik "Rzeczpospolita" - strategiczny patron medialny i organizator konkursu Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego mają przyjemność poinformować, że w połowie maja br. na łamach dziennika ukaże się obszerna, kilkunastostronicowa publikacja prezentująca obiekty walczące o miano najlepszej inwestycji konkursowej. Do konkursu bez przerwy zgłaszane są nowe obiekty i wydłuża się lista finalistów, których modernizacje, remonty i nowe budowle zostaną zaprezentowane w specjalnym dodatku "Rzeczpospolitej".

Nakład 60 000 egzemplarzy trafia do wszystkich czytelników Dziennika, 7 tyś. egzemplarzy rozsyłane jest do grup docelowych m.in. samorządów, inwestorów, najlepszych firm wykonawczych, projektantów w całej Polsce, a 150 egzemplarzy prześlemy Państwu na wyłączność.

Wartość publikacji to 9,6 tyś złotych, Państwo otrzymacie ten bonus w ramach składki konkursowej. Propozycja dotyczy pierwszych 10 realizacji zakwalifikowanych do Finałowego Etapu Konkursu, które zgłoszą się do 30.04.2019. Po podjęciu decyzji prosimy w pierwszej kolejności wypełnić Deklarację Przystąpienia do Konkursu i przesłać do Biura Modernizacji Roku na adres mailowy:

biuro@modernizacjaroku.org.pl

Przypomnijmy. Konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" od 23 lat nagradza inwestorów, wykonawców i projektantów za jakość zrealizowanych inwestycji. Konkurs adresowany jest do powiatów, gmin, miast, instytucji, deweloperów i osób fizycznych realizujących inwestycje zasługujące na wyróżnienie. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Do konkursu mogą być zgłoszone obiekty różnego typu - przemysłowe, zabytkowe, sportowe hotelarskie, mieszkalne, użyteczności publicznej, tereny zielone, drogi i mosty, elewacje i termorenowacje, etc. Każdy zgłoszony obiekt walczy w swojej kategorii konkursowej.

 

Załączniki