Szanowni Laureaci Konkursu - Członkowie Kapituły
Jubileuszowa, 30. Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” stanowi moment szczególny – podsumowanie dorobku, który od 1996 roku współtworzą Państwa realizacje. To dzięki Państwa pracy polskie miasta i regiony zyskują nową jakość, a przestrzeń publiczna nabiera trwałej wartości i znaczenia. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wyróżnieniu: „Obiekt XXX - lecia”
Nagroda ta zostanie przyznana realizacjom wybitnym – stanowiącym symbol jakości, nowoczesności oraz szacunku dla dziedzictwa. Laureaci otrzymają srebrną statuetkę, a ich obiekty zostaną uhonorowane podczas uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie oraz zaprezentowane na wystawie w Łazienkach Królewskich.
Zaproszenie to kierujemy do grona Laureatów, którzy przez lata współtworzyli prestiż Konkursu i zapisali się w jego historii. Zapraszamy do zgłoszenia swoich realizacji i współtworzenia kanonu najlepszych obiektów XXX - lecia.
W załączeniu:
1) Karta zgłoszenia „Obiekt XXX – lecia ” w Zamku Królewskim
2) Karta zgłoszenia Wystawa XXX - lat Konkursu w Łazienkach Królewskich
Na łamach Expressu Bydgoskiego pojawił się materiał podkreślający, jak ogromny wpływ na rozwój przestrzeni miejskich mają nowoczesne inwestycje i przemyślane modernizacje. To właśnie dzięki nim nasze miasta stają się bardziej funkcjonalne, estetyczne i przyjazne mieszkańcom.
