Aktualności

14 cze 2021

Komisja Konkursowa rusza w Polskę już 22 czerwca

Komisja Konkursowa rozpoczyna wyjazdy po całej Polsce  już 22 czerwca 2021 r.  Pierwszym celem wizytacji  jest Infrastruktura turystyczna Nadleśnictwa Starogard w ramach projektu pn.
9 cze 2021

Patronat honorowy Marszałka Województwa Pomorskiego

Szanowni Państwo, Informujemy, że Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk objął honorowym patronatem XXV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.".
27 Maj 2021

Patronat honorowy Marszałka Województwa Mazowieckiego

Szanowni Państwo, Informujemy, że Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik objął honorowym patronatem XXV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.".
10 Maj 2021

10 maja godzina 12.00 koniec głosowania

Szanowni Państwo Przypominamy, że w dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 kończy się głosowanie w plebiscycie internetowym na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce. Kto nie zagłosował to jeszcze ma okazję
22 kwi 2021

Wywiady z Finalistami 25 edycji Konkursu w Ogólnopolskim Czasopiśmie Rom-DOM

Szanowni Państwo, Dzięki uprzejmości redakcji prestiżowego czasopisma "Rom-Dom" po raz kolejny możemy zaprezentować na jego łamach dokonania naszych wspaniałych Finalistów tym razem XXV edycji Konkursu.
2 kwi 2021

Życzenia Wielkanocne

Wszystkim naszym Partnerom, Współpracownikom, Przyjaciołom i Ambasadorom życzymy świąt prawdziwie Wielkanocnych Z wiarą mocną w lepsze jutro i nadzieją... Z jajkiem, słońcem i dyngusem roześmianym. By przy stole w gronie rodzi