Spotkanie Kapituły Konkursu 26-27.01.2023 w Siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk Koszęcin

27 lis 2022 Wróć

Drodzy Laureaci
Szanowni Członkowie Kapituły

W imieniu Prezydium Kapituły Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” mam zaszczyt poinformować, że jako Laureaci otrzymaliście Państwo przywilej i prawo uczestnictwa w Kapitule Konkursu, która ma wpływ na przebieg kolejnych jego Edycji , a przez to na kształtowanie tendencji i kierunków rozwoju polskiego budownictwa oraz potrzeb społecznych związanych z funkcją obiektu, jego bezpieczeństwem, potrzebom kształtowania krajobrazu i przestrzeni urbanistycznej, dostępnością, pamięcią historyczną miejsc. Zaproszenia kierowane są tylko i wyłącznie do osób, firm, instytucji, które otrzymały nagrody w Konkursie za zrealizowane inwestycje.

Spotkanie Kapituły to rodzaj konferencji polegającej na wymianie doświadczeń między inwestorami, wykonawcami, architektami nagrodzonych budynków. W Kapitule biorą również udział przedstawiciele ministerstw, politechnik, izb i instytucji sprawujących patronat nad Konkursem. Drugi dzień to seminarium tematyczne dotyczących architektury bez barier, projektowania uniwersalnego, rewitalizacji. 

W imieniu Prezydium Kapituły mamy zaszczyt zaprosić Państwa, na corocznie organizowane, zgodnie z kilkunastoletnią tradycją, Spotkanie Kapituły Konkursu. Niebawem poinformujemy o szczegółach i referentach seminarium. Spotkania Kapituły odbywają się w różnych, specjalnie wybranych dla Państwa, ciekawych miejscach Polski. Spotkaniom towarzyszą rozmaite atrakcje, związane z regionalną kulturą i charakterem okolicy.

 

Spotkanie Kapituły Konkursu odbędzie się 26-27 stycznia 2023 r. Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” - Kompleks Pałacowo - Parkowy w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3, 42-286 Koszęcin

Kompleks Pałacowo-Parkowy otrzymał główna nagrodę w kategorii obiekty zabytkowe Tytuł Modernizacja Roku 2014

 

Załączniki
Załącznik Size
seminarium - Koszęcin 27.01.2023.pdf 32.44 KB