10 milionów spadło jak z nieba...

15 lis 2022 Wróć

10 mln spadło jak z nieba...

Wystartowała 27. edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" największego i najbardziej prestiżowy Konkursu, który nagradza najlepsze budynki w Polsce.

Od 1996 roku inwestorzy, wykonawcy i projektanci zgłaszają do kolejnych edycji budynki nowe i wyremontowane, żeby zaprezentować światu swoje osiągnięcia, po cichu wierząc w ich sukces. Dla organizatorów Konkursu wszyscy są zwycięzcami, bo podjęli wyzwanie i poprzez udział w rywalizacji uzyskują najlepszą reklamę, promocję firmy, budynku, miejsca, regionu.

 

Czy 10 mln to dużo … dla startujących w Konkursie? Wydaje się że tak ale, nie ustajemy w dążeniach aby było więcej.

 

Konkurs ma charakter społeczny i powszechny, każdy może zgłosić obiekt, poprzez media społecznościowe aktywizujemy społeczność lokalną. Rywalizacji towarzyszy głosowanie internetowe w którym na wybrane realizacje swoje głosy oddaje ponad 200 000 osób w Polsce i na świecie. Konkurs nagradza inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację jako wspólne dzieło trzech podmiotów. Jest to jeden z elementów, który wyróżnia ten konkurs na tle innych tego rodzaju wydarzeń. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też izby, powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy.

W 26. edycji, największego tego typu przedsięwzięcia w Polsce, wystartowało 510 obiektów, to jest grupa 2400 inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych. Jury, w składzie 36 profesorów polskich politechnik, ekspertów budownictwa,przedstawicieli ministerstw, inspekcji budowlanej wojewódzkich władz samorządowych, osobiście odwiedziło 75 realizacji startujących w finale i wyłoniło najlepsze obiekty zrealizowane w kraju. W ścisłej finałowej czołówce znalazły się inwestycje reprezentujące większość regionów Polski. Corocznie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie. Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny uświetnia te uroczyste chwile, w której uczestniczy ponad 400 osób.

Ogólnopolski Konkurs Otwarty „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”  współpracuje z największymi w Polsce, min.: TVP INFO, Dziennik Rzeczpospolita, Polska Press Grupa, Miesięcznik Inżynier Budownictwa, Stowarzyszenie Polskich Mediów.

Szacowana liczba odbiorców:

- 20 000 –bezpośrednie kontakty spotkania,

- 2,93 mln dotarcie publikacji - prasa,

- 1,77 mln dotarcie publikacji- TV,

- 2,44 mln wyświetleń w Google,

- 0,87 mln dotarcie publikacji -radio,

- 1,60 mln dotarcie publikacji – portale,

- 0,50 mln media społecznościowe,

- 7,67 łączny zasięg tylko i wyłącznie poprzez media,

- 170 tys. indywidualnych użytkowników strony,

 

Łączny zasięg konkursu to 10 mln odbiorców i zapewniamy, że ludzie którzy  interesują się naszą inicjatywą nie spadli z nieba, tylko czytają, głosują, oglądają zgłoszone do Konkursu realizacje i osobiście je odwiedzają.

Dzięki tak dużym zasięgom i powszechnemu charakterowi już sam udział w tak  nietuzinkowym projekcie jest szansą na dotarcie do 10 mln i jeszcze więcej osób z branży, z regionu, z Waszej miejscowości.

Zachęcamy do udziału wszystkich odpowiedzialnych za proces inwestycyjny zgłaszanych obiektów budowlanych, samorządy: miasta, gminy, powiaty, instytucje, deweloperów, firmy budowlane, architektów i biura projektowe oraz wszystkich,  którzy chcą pochwalić się swoją zakończoną budową.

Pierwszy termin nadsyłania bezpłatnie zgłoszeń do 30.11.2023 r.

Jesteśmy ciekawi Państwa realizacji.

Regulamin i informacje jak zgłosić się do 27. edycji - wystarczy kliknąć

 

Sekretariat Ogólnopolskiego Konkursu
"Modernizacja Roku & Budowa XXI w."
ul. Hetmańska 38, pok. 504
85-039 Bydgoszcz
biuro@modernizacjaroku.org.pl
tel: (52) 323 07 17
fax: (52) 322 67 70