Artykuł-Wywiad w Piśmie Samorządu Terytorialnego "Wspólnota"

20 lut 2024 Wróć

W imieniu Kapituły Konkursu, Związku Powiatów Polskich, Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego współorganizatora Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”, mam zaszczyt poinformować, że do patronów medialnych wydarzenia dołączyło Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” .

Dzięki tej współpracy w miesiącu poprzedzającym wybory samorządowe będziemy mogli zaprezentować obiekty zgłoszone do Konkursu z miast, gmin i powiatów. Dokładnie w wydaniu „Wspólnoty” 23.03. i 6.04.2024 ukażą się wywiady o wspaniałych sukcesach inwestycyjnych, czyli zgłoszonych do finału 28. Edycji Konkursu obiektach. Oczywiście artykuł we „Wspólnocie” to tylko jeden z elementów promocji i prezentacji obiektów startujących w Finale Konkursu, ale za to świetnie ulokowany w terminie. Ilość miejsc w wydaniu ograniczona.

Obiekty będą specjalnie wyróżnione na stronie internetowej Konkursu i zamieszczone na interaktywnej Mapie Polski, wezmą udział w głosowaniu internetowym, które startuje 1 kwietnia br. Warto zaprezentować swoje dokonania z ostatniej kadencji.

Zapraszamy serdecznie do zgłoszenia obiektów zmodernizowanych i nowo wybudowanych do 29.02.2024. Z sukcesami samorządy zgłaszają m.in. szkoły, przedszkola, boiska, drogi, parki, place zabaw, ośrodki zdrowia, straże pożarne i wiele innych dużych i małych realizacji potrzebnych dla funkcjonowania mieszkańców Miasta – lista miejscowości, które już starują w Konkursie na www.modernizacjaroku.org.pl .

28. edycja Konkursu odbywa się pod patronatem Marszałków 13 Województw wspierających konkurs regionalnie, 11 Politechnik, 5 Uczelni Wyższych oraz Ministerstw związanych z zakresem działań Konkursu.

Telewizyjny patronat medialny sprawuje: Telewizja Polska TVP 3 - Telewizje Regionalne.

Relację filmową z gali na Zamku Królewskim w Warszawie znajdziecie Państwo

na www.modernizacjaroku.org.pl

 

Zachęcamy do wspólnego tworzenia 28. Edycji Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku"!

Sekretariat Ogólnopolskiego Konkursu
"Modernizacja Roku & Budowa XXI w."
ul. Hetmańska 38, pok. 504
85-039 Bydgoszcz
biuro@modernizacjaroku.org.pl
tel: (52) 323 07 17
fax: (52) 322 67 70