Dodatek Specjalny w Dzienniku Rzeczpospolita już wkrótce

8 Maj 2020 Wróć

Trwa 24 edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Dziennik "Rzeczpospolita" - strategiczny patron medialny i organizator konkursu Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego mają przyjemność poinformować, że 22 maja br. na łamach dziennika ukaże się obszerna, kilkunastostronicowa publikacja prezentująca obiekty walczące o miano najlepszej inwestycji konkursowej. Do konkursu bez przerwy zgłaszane są nowe obiekty i wydłuża się lista finalistów, których modernizacje, remonty i nowe budowle zostaną zaprezentowane w specjalnym dodatku "Rzeczpospolitej".

 W tym wydaniu kilka ważnych słów do środowiska samorządowego i budowlanego dotyczących bieżącej sytuacji skierował prof. Zbigniew Kledyński, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, ale przede wszystkim w Dodatku będzie dużo ciekawych wywiadów z szefami firm budowlanych, samorządowcami, w których będą pokazane ciekawe realizacje budowlane z całej Polski.

Nakład 60 000 egzemplarzy trafia do wszystkich czytelników Dziennika, 7 tyś. egzemplarzy rozsyłane jest do grup docelowych m.in. samorządów, inwestorów, najlepszych firm wykonawczych, projektantów w całej Polsce, a 100 egzemplarzy prześlemy Państwu na wyłączność.

Przypomnijmy. Konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" od 23 lat nagradza inwestorów, wykonawców i projektantów za jakość zrealizowanych inwestycji. Konkurs adresowany jest do powiatów, gmin, miast, instytucji, deweloperów i osób fizycznych realizujących inwestycje zasługujące na wyróżnienie. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Do konkursu mogą być zgłoszone obiekty różnego typu - przemysłowe, zabytkowe, sportowe hotelarskie, mieszkalne, użyteczności publicznej, tereny zielone, drogi i mosty, elewacje i termorenowacje, etc. Każdy zgłoszony obiekt walczy w swojej kategorii konkursowej.