Gala Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród Zamek Królewski Warszawa 23 września

11 wrz 2020 Wróć

23 września na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się Gala Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród XXIV edycji Konkursu.

Na Uroczystości obecni będą przedstawiciele firm, instytucji, samorządów, których obiekty biorą udział w Finale Konkursu oraz władz administracji rządowej, instytucji, mediów sprawujących patronat nad Ogólnopolskim Konkursem

"Modernizacja Roku & Budowa XXI w.".

 

Już  niebawem dowiemy się kto zdobędzie statuetką Tytuł "Modernizacja Roku" oraz "Budowa XXI w." najważniejszą i jedyną tego typu nagrodę w Polsce symbol zasadności inwestycji, najlepszego wykonawstwa i trafionego w punkt projektu. 

W tegorocznej edycji Konkursu startowało 460 realizacji z całego kraju. Jury Konkursu wizytowało 76 obiekty zakwalifikowane do Finału. Nagrody zostaną przyznane w 12 kategoriach "Modernizacja Roku" oraz czterech kategoriach "Budowa XXI w.". W każdej z kategorii jest jedna główna nagroda Tytuł "Modernizacja Roku ", "Budowa XXI w." oraz Wyróżnienie "Modernizacja Roku", "Budowa XXI w."

Przyznawane są również nagrody instytucji i mediów sprawujących patronów nad Konkursem. 

Warto podkreślić, że Nagrodę główną i wyróżnienie przyznaje Jury Konkursu po dokonaniu wnikliwych obserwacji i porównań, zaś głosowanie internetowe nie ma wpływu na ocenę Jury i jest to dodatkowa forma promocji inwestorów, wykonawców i projektantów po przez prezentację ich dokonań w internecie. Dyplomy dla zwycięzców w internetowym głosowaniu zostaną wręczone również podczas Gali na Zamku Królewskim.

Relacja filmowa z Gali już 23 września  na www.modernizacjaroku.org.pl i naszym kanale you tube.