Portal Samorządowy patronem medialnym Konkursu

17 gru 2021 Wróć

Szanowni Państwo

❗️Redakcja portalsamorzadowy.pl❗️ objęła patronatem medialnym Ogólnopolski Konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku".
Wszystko o samorządach, gospodarce komunalnej, inwestycjach, społeczeństwie informacyjnym i wydarzeniach lokalnych. Źródło informacji ekonomicznej i biznesowej dla sektora samorządowego, administracji publicznej oraz menedżerów miejskich i komunalnych spółek i związków. Ważna grupą odbiorców stanowią przedstawiciele firm i instytucji działających w otoczeniu sektora samorządowego, w szczególności w obszarze inwestycji. Portal adresowany jest również do polityków, przedstawicieli rządu i agencji rządowych, a także administracji samorządowej i samorządu gospodarczego, przedstawicieli organizacji pozarządowych, fundacji i stowarzyszeń branżowych.

Prezentuje bieżące i najważniejsze informacje z życia gmin i powiatów, regulacje prawne, zamówienia publiczne, a także artykuły, opracowania i materiały analityczne związane z gospodarką komunalną, PPP oraz bieżącym zarządzaniem gminą i powiatem. Publikuje opinie i komentarze czołowych przedstawicieli administracji publicznej i samorządów, menedżerów, polityków, ekspertów. Zawiera regularnie aktualizowane kalendarium konferencji, kongresów, szkoleń i innych wydarzeń branżowych.