Termin nadsyłania zgłoszeń 26 czerwca 2020 r.

5 Maj 2020 Wróć

W imieniu Kapituły Konkursu w skład, której wchodzą liczni prezydenci, burmistrzowie starostowie, wójtowie, szefowie firm budowlanych i architektonicznych, prywatni inwestorzy różnych branż pragnę poinformować, że pomimo trudnej sytuacji w jakiej znalazł się cały kraj, do 30 maja wpłynęło już 440 zgłoszeń do XXIV edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI,  w najmniejszym nawet stopniu nie odbiega od edycji Konkursu lat poprzednich. W gronie Finalistów jest już 64 obiektów z całej Polski.

Życzymy zdrowia, zachowania spokoju i zdrowego rozsądku oraz zapewniamy, że mimo ograniczeń w stu procentach zaangażowani jesteśmy w realizację tegorocznej edycji Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Trwamy i bez przerwy przyjmujemy nowe zgłoszenia i wraz z naszym Patronem Medialnym Dziennikiem "Rzeczpospolita" w maju opublikujemy ciekawy materiał o Państwa sukcesach.

 

W związku z sytuacją w Kraju w jakiej żyjemy od pewnego czasu min. zdalna praca termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 czerwca 2020 r.

 

 

Zgłoszenia do I etapu Konkursu-Kliknij

Zgłoszenia udziału w Finale Konkursu-kliknij