Wywiad w Ogólnopolskim Czasopiśmie Rom-Dom dla Finalistów 28.edycji

2 lut 2024 Wróć

5000 złotych dla startujących w 28. Edycji Konkursu w postaci prezentacji ufundował patron medialny Ogólnopolskie Czasopismo Budowlane "Rom-Dom"

 

Wydawnictwo Rom-Dom zaprezentuje na łamach Czasopisma tegorocznych Finalistów Konkursu, prezentując zarówno ich inwestycje budowlane, jak i wypowiedzi osób, które przyczyniły się do powstania tych wyjątkowych obiektów. Osoby zgłaszające obiekty będą miały możliwość zaprezentowania swoich dotychczasowych osiągnięć na całej stronie A4 już w marcu.

Czasopismo Rom-Dom od wielu lat dociera do wszystkich samorządów w Polsce, wiodących wykonawców, projektantów oraz uczestników Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.". Propozycja dotyczy realizacji, które zakwalifikują się do Finałowego Etapu Konkursu.

Prezentację otrzyma pierwszych 10 obiektów, które prześlą Deklarację Przystąpienia Do Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" do 16 lutego 2024 roku

 

Zapraszamy do zakładki o Konkursie w której znajdą państwo archiwalne wydania Czasopisma Rom-Dom z wywiadami: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/ogolnopolskie-czasopismo-rom-dom-wywiady-z-finalistami