Patronaty

W tej zakładce prezentujemy naszych Patronów, z którymi współpracujemy przy organizacji kolejnych edycji Konkursu. Jedni wspierają nas tytularnie, drudzy udzielają wsparcia naukowego, jeszcze inni angażują się w przygotowania bieżące.

Dzięki wspaniały naszym Patronom, co roku prestiż Konkursu rośnie, z ciągłym pożytkiem dla tych co już startowali w rywalizacji oraz dla tych co dopiero planują zgłosić obiekt.

W jednym miejscu opisaliśmy w sposób syntetyczny profil i cel działania każdej instytucji, wydawnictwa, marszałków województw oraz ich związek z ideami Konkursu.

Bez wątpienia tak szerokie poparcie dla Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacji Roku & Budowy XXI w." to dowód  na słuszność naszych działań oraz motywacja do dalszego rozwijania przedsięwzięcia, zaś dla uczestników Konkursu do wymierna korzyść w postaci kolejnych publikacji na stronach internetowych partnerów, w wydawnictwach prasowych, szansa na uhonorowanie nagrodą patrona Konkursu, czy w końcu możliwość uzyskania wsparcia.